Sledovať film
Poslední Mohykán
online

Film Poslední Mohykán
  Trailer k filmu Poslední Mohykán Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Nová adaptácia románu J.F.Coopera (1826) nie je ani tak indiánskym filmom, ako skôr ľúbostnou romancou. Hlavným motívom dobrodružného filmu je príbeh lásky Sokolieho oka a Cory. Píše sa rok 1757 a v Amerike zúri koloniálna vojna medzi Anglickom a Francúzskom. Dcéry anglického plukovníka Munroa, Cora a Alice, putujú do pevnosti svojho otca. Cestou sú však prepadnuté skupinou Hurónov a pred istou smrťou ich v poslednej chvíli zachráni práve Sokolie Oko, biely adoptívny syn náčelníka Mohykánov ...

Hrajú: Daniel Day-Lewis (Nathaniel), Madeleine Stoweová (Cora Munroová), Russell Means, Eric Schwieg (Uncas), Eric Schweig (Uncas), Wea Studi (Magua)
Krajina: USA
Rok výroby: 1992
Hodnocenie: 78 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko