Sledovať film Drsniačky online

Prehrajte si film Drsniačky online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1245 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Drsniačky
  Trailer k filmu Drsniačky   Sledovať Drsniačky online
Žáner:
Akční, Komedie, Krimi
Réžia:
Paul Feig
Hrajú:
Sandra Bullocková (Ashburnová), Melissa McCarthyová (Mullinsová), Demián Bichir (Hale), Marlon Wayans (Levy), Michael Rapaport (Jason Mullins), Jane Curtinová (paní Mullinsová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Jedna by druhú najradšej zabila. Ale šéf im to zakázal.

To je veta, ktorá presne vystihuje vzťah predstaviteliek filmu Drsňačky, v ktorom sa stretnú dve vynikajúce komediálne herečky - Sandra Bullock a Melissa McCarthy. Zvláštna agentka FBI Sarah Ashburn a bostonská policajtka Shannon Mullins ani nemôžu byť odlišnejšie. Upätá Sarah pracuje v New Yorku a dúfa v ďalšie povýšenie. Je ambiciózna, talentovaná, inteligentná a má detektívne schopnosti ako Sherlock Holmes. Je vždy a za všetkých okolností tou najmúdrejšou zo všetkých a nebojí sa dať to najavo. Aj preto nemá rodinu a priateľov. Len kolegov, ktorí ju neznášajú. Oproti tomu svojrázna Shannon vyrastala v uliciach Bostonu a vie strieľať rovno od boka. Zbraňou aj svojím ostrým jazykom. A pretože prednedávnom mimo iného zatkla aj svojho brata, ak ju pre zmenu naznáša jej rodina. Tieto dve predstaviteľky zákona sa proste musia stretnúť - Sarah je totiž prevelená do Bostonu, aby pomohla miestnej polícii vyriešiť sériu brutálnych vrážd. A tak nastane priamy stret nie len s bostonským podsvetím, ale aj medzi predstaviteľkami zákona, pretože dostali rozkaz, že spolu musia na prípade spolupracovať. Problém je v tom, že ani jedna z nich o takúto spoluprácu nestojí. Sarah chce všetkým dokázať, že sama vyrieši veľký prípad, a Shannon zase nechce, aby pracoval niekto cudzí a ešte k tomu taký neznesiteľný na
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski