Sledovať film
Důvod k rozvodu
online

Film Důvod k rozvodu
  Trailer k filmu Důvod k rozvodu Trailer
Prehrajte si film Důvod k rozvodu HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 094 filmov a 129 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Hrdinou je hudební skladatel Pavel Bertl, nenapravitelný opilec a karbaník, který sice dokázal během několika let prohýřit celý rodinný majetek, současně je však nešťastný, když vidí svou manželku Helenu jak trpí jeho zhýralým životem. Aby ji zachránil, rozhodne se jí poskytnout pádný důvod k rozvodu a na radu advokáta se na pár dní ubytuje v horském hotelu s cizí ženou. K tomu účelu advokát angažuje nezaměstnanou artistku Anny Plavcovou, které tím ovšem nemálo zkomplikuje život, protože se právě zakoukala do úspěšného kouzelníka Skály, který se chystá vystupovat ve stejném hotelu, kde má Anny s Bertlem sehrát milostný páreček na záletech.

Žáner: Komédia
Réžia: Karel Lamač
Hrajú: Anny Ondráková (Anny Plavcova), Oldřich Nový (Pavel Bertl), Adina Mandlová (Helena), Filip Balek-Brodský (pokladní), Alfred Baštýř (návštěvník), František Černý (Headwaiter at the Orli Boude)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1937
Hodnocenie: 76 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 28.5.2022 14:30
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko