Sledovať film Hrdinný kapitán Korkorán online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Hrdinný kapitán Korkorán
  Trailer k filmu Hrdinný kapitán Korkorán   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Miroslav Cikán
Hrajú:
Vlasta Burian (Adam Korkorán), Jiřina Štěpničková (Irena Svobodová), Milada Smolíková (paní Broniková), Theodor Pištěk (pan Dlouhý), Jaroslav Marvan (inspektor paroplavební spolecnosti), Světla Svozilová (pokojská)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
V. Burian předvádí lázeňské společnosti roli slavného admirála!

Adam Korkorán, kapitán vltavského výletného parníka Primátor Dittrich, celý živo sníval o tom, ako velí zaoceánskym lodiam. Vedenie spoločnosti, pre ktorú pracuje, s ním má ustavične problémy a keď odmietne ísť do dôchodku, pošlú ho do kúpeľov. Na stanici v Poděbradoch si Korkorána spletú s korvetným kapitánom a boháčom. Ubytuje sa v najdrahšom hoteli a užíva si blahobyt plnými dúškami. Keď minie peniaze, napíše svojej gazdinej, aby mu poslala všetky jeho úspory. Zdesená žena za ním pricestuje a pravda vyjde najavo. Zničený kapitán odcestuje domov a čaká na výpoveď. Ukáže sa však, že majiteľom paroplavebnej spoločnosti je admirál vo výslužbe Piacci, jeho priateľ z kúpeľov. Korkorána povýši na hlavného inšpektora a on sa ožení so svojou gazdinou.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski