Sledovať film Dva dni, jedna noc online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Dva dni, jedna noc
  Trailer k filmu Dva dni, jedna noc   Sledovať 1358 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
Hrajú:
Marion Cotillardová (Sandra), Fabrizio Rongione (Manu), Catherine Saléeová (Juliette), Batiste Sornin (M. Dumont), Pili Groyne (Estelle), Simon Caudry (Maxime)
Krajina:
Belgie, Francie, Itálie
Rok výroby:
2014
Popis:
Mimoriadne ľudský a silný príbeh v podaní majstrov filmového plátna.

Sandra pracuje v miestnej solárnej elektrárni a práve sa zotavuje zo svojich častých depresií, ktoré boli dôvodom jej častej absencie v práci. Vedenie spoločnosti nemá záujem o takýchto zamestnancov, no nechce vystupovať v zlom svetle. Finálne rozhodnutie o Sandrinom osude tak necháva na jej kolegoch, ktorí majú určiť, či Sandra o prácu príde alebo nie. Ak áno, budú si môcť ponechať svoje ročné bonusy vo výške 1000 eur, a ak nie, tak o ne prídu. Sandra sa však nevzdáva a počas dvoch dní a jednej noci sa zo všetkých síl snaží presvedčiť kolegov, aby sa rozhodli v jej prospech. Sandrina prosba je jednoduchá:
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski