Film Erin Brockovich

Sledovať film
Erin Brockovich
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Príbeh podľa skutočnej udalosti. Julia Robertsová získala za svoj výkon sošku Oscara.
Nezamestnaná rozvedená matka troch detí Erin Brockovichová sa takmer násilím dá zamestnať u malomestského právnika Eda Masryho, ktorý prehral jej súdny spor. Hoci je Erin neskúsená, zaujme ju spid manželov Jensenovcov, ktorým ponúka veľká továreň, že odkúpi ich dom. Neodbytná Erin príde na stopu podvodu, pri ktorom spoločnosť PG&E zatajila ľuďom v okolí továrne v mestečku Hinkley, že dlhé roky žili v kontaminovanom území, čo ťažko poškodzovalo ich zdravie. Erin v spolupráci s Masrym sa rozhodnú firmu žalovať a vydobyť pre poškodených obrovské odškodné...

Žáner: Životopisný, Dráma, Komédia
Réžia: Steven Soderbergh
Hrajú: Julia Robertsová (Erin Brockovich), David Brisbin (Dr. Jaffe), Dawn Didawick (Rosalind), Albert Finney (Ed Masry), Valente Rodriguez (Donald), Conchata Ferrellová (Brenda)
Scénár: Susannah Grantová
Krajina: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 74 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko