Sledovať film
O myške a medveďovi
online

Film O myške a medveďovi
  Trailer  k filmu O myške a medveďovi
Prehrajte si film O myške a medveďovi HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 286 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: O myške a medveďovi

Príbeh neobyčajného priateľstva medzi medveďom a myškou.
V obyčajnom medveďom svete sú medvede väčšinou vážne a zamračené. Medveď Ernest je iný. Je hudobník, rád by bol veselý, lenže je chudobný a často hladný. Pri hľadaní niečoho do žalúdka chytí malú myšku Celestínu, ktorá utiekla zo svojho podzemného myšacieho sveta. Aby Celestína neskončila v Ernestovom žalúdku, uzavrie s ním dohodu. Keď ju nezje, ukáže mu miesto, kde môže získať mnoho čokolády, bonbónov a iných sladkostí. Ani jeden z nich ešte netuší, že sa tak dostanú na stopu chamtivých medvedích manželov, ktorí si privyrábajú tým, že cukrovinkami zámerne kazia medvedím detičkám zuby. To, čo začalo medzi ududraným Ernestom a urozprávanou Celestínou ako obyčajná dohoda, prerastie v silné priateľstvo a stane sa z nich nerozlučná dvojica. Aby odhalili veľké cukrovinkové spiknutie, budú potrebovať pomoc z myšieho i medvedieho sveta. Podarí sa im prekonať predsudky ostatných a oba svety spriateliť?

Originálny názov:

Ernest et Célestine

Hrajú: Pauline Brunner (George Weston), Dominique Maurin ((hlas)), Anne-Marie Loopová ((hlas)), Lambert Wilson ((hlas))
Scénár: Daniel Pennac
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 78 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV2 5.11.2023 18:55

Recenzie filmu O myške a medveďovi:

Moc pěkné, uklidňující a miloučké. Dětem se moc líbilo a rodičům vlastně snad ještě víc ... :-P
90% hanhrn
Mám ráda filmy o přátelství, u nich mi dokonce ani nevadí, že nejsou realistické a tak končí dobře. Jelikož tvůrci pochopili, že mezi lidmi by to takhle nikdy fungovat nemohlo, zvolili formát roztomilé bajky. (Viděno během Challenge tour Speciál 2015: Filmový lov.)
100% Kh.snorlax
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina