Sledovať film Eva tropí hlouposti online

Prehrajte si film Eva tropí hlouposti online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1224 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Eva tropí hlouposti
  Trailer k filmu Eva tropí hlouposti   Sledovať Eva tropí hlouposti online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
Zdeňka Baldová (Teta Pavlína), Nataša Gollová (Evy Norová), Oldřich Nový (Bratr Michala), Josef Gruss, Gustav Hilmar (Továrník Záhorský), Marta Májová (Žena továrníka Záhorského)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1939
Popis:
Jak získat tajemství pěstování záhorských růží a ještě o mnohém jiném.

Eva žije so svojou starou tetou Pa, ktorá je na jej vylomeniny zvyknutá a tak ju bláznivé chovanie netere nijako nevzrušuje. Na tetine narodeniny prichádza i Evin brat Michal, ktorý sa cestou stretáva s krásnym dievčaťom, schovávajúcim sa pred prísnou matkou. Skôr ako sa ale stihnú bližšie zoznámiť, dievča zmizne. Eva má tetu veľmi rada a chcela by jej na narodeniny darovať originálny darček. Teta má rada ruže a potešil by ju recept na pestovanie Záhorského ruže. To je odroda, ktorú pestujú noví tetini susedia, ale zdá sa, že zrealizovať tento nápad bude takmer nemožné. Eva si však vymyslí diabolský plán. Vydá sa do vily Záhorských a predstiera, že sa uchádza o miesto sekretárky.
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski