Sledovať film Funebrák online

Prehrajte si film Funebrák online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Funebrák
  Trailer k filmu Funebrák   Sledovať Funebrák online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Karel Lamač
Hrajú:
Vlasta Burian (Pleticha), Josef Rovenský (Boleslav Hnipírdo), Betty Kysilková (Frantiska Plicová), Růžena Šlemrová (Anna Plicová), Jan Sviták (Franz, her beau), Václav Menger (strýc)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1932
Popis:
Kráľ komikov Vlasta Burian ako pracovník pohrebného ústavu v bláznivej komédii.

Zriadenec pohrebného ústavu Vendelín Pleticha vtrhne priamo doprostred svadobných osláv v jednej typickej meštianskej rodine. Bohatý ženích je na mol a nevesta je nešťastná, pretože miluje iného. A do toho všetkého funebrák, ktorý sa pustí do práce bez toho, že by si uvedomil svoj omyl. Chystá katafalk, pohrebnú reč, rekvizity a vyslovuje prítomným svadobčanom sústrasť. A nakoniec sa vyberie na riaditeľstvo železníc, aby žiadal bolestné za úraz utrpený pri zrážke vlakov, o ktorej počul od jedného svadobčana. Chce za každú cenu na svojom „úraze“ zarobiť“...
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski