Sledovať film Existenz online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Existenz
  Trailer k filmu Existenz   Sledovať 1245 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Science Fiction, Thriller
Réžia:
David Cronenberg
Hrajú:
Jennifer Jason Leigová (Allegra Gellerová), Jennifer Jason Leighová (Allegra Geller), Jude Law (Ted Pikul), Ian Holm (Kiri Vinokur), Willem Dafoe (Gas), Don McKellar (Yevgeny Nourish)
Krajina:
Kanada, Francie, Velká Británie
Rok výroby:
1999
Popis:
Kde končí realita a začína fikcia? Túto hru je najlepšie rýchlo skončiť,skôr, ako sa niekto začne hrať s vami...

Allegru Gellerovú, legendárnu vynálezkyňu nového typu interaktívnych hier, ohrozujú nepriatelia virtuálnych svetov. Pri predvádzaní hry ju napadne fanatický zabijak, ktorý používa čudesnú organickú zbraň. Ak si chce zachrániť život, musí pred nimi ustavične utekať. Allegra spolu so svojím ochrancom Tedom Pikulom vstupuje do rôznych dimenzií, ktoré napodobňujú jej novú počítačovú hru. Prístroj, kde je uložená jediná verzia programu eXistenZ je však poškodený, a tak Allegra presvedčí Teda, aby si dal port zaviesť priamo do vlastného tela. Dostávajú sa do fantazmagorického alternatívneho sveta, kde ten reálny už neexistuje a začína sa eXistenZ. A tam je možné všetko...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski