Sledovať film Fany online

Prehrajte si film Fany online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1338 filmov a 105 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Fany
  Trailer k filmu Fany   Sledovať Fany online
Žáner:
Drama, psychologický
Réžia:
Karel Kachyňa
Hrajú:
Jiřina Bohdalová (Fany), Jiřina Jirásková (Primářka Jiřina Venclovská), Martin Huba (Doktor Malík (dab. Luděk Munzar)), Miroslav Donutil (Kostelník Homolka), Arnošt Goldflam (Psychiatr), Antonie Hegerlíková (Teta)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Jiřina Bohdalová a Jiřina Jirásková v českém filmu o veselém i strastiplném soužití dvou sester.

Tragikomický film Karla Kachyni s famózní Jiřinou Bohdalovou a Jiřinou Jiráskovou v hlavních rolích vypráví s velikým pochopením a citlivým humorem Vypráví o dvou stárnoucích sestrách, k nimž se osud zachoval nestejně. Ta první z nich, Jiřina Venclovská, je náročnou, úspěšnou a obávanou primářkou interního oddělení v městské nemocnici. Ta druhá, Fanynka, je i ve zralém věku nevinným dítětem, které hledí na svět s naivní důvěrou a úsměvným očekáváním. Ta první se o sebe umí postarat dokonale, ta druhá je v dětinské nesamostatnosti odkázána na vnímavou péči bližního, který ji bude umět pochopit a milovat. Celý život žily tyto dvě ženy životy navzájem nezávislými. V příběhu je osud svedl dohromady, aby spolu prošly krkolomnou cestou nesnadného soužití s neustálými rozmíškami. Jenže jak všichni víme, osud si nevybírá...
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski