Film
Vůně ženy

Film Vůně ženy
  Trailer k filmu Vůně ženy Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Starý, nadutý, slepý vojnový veterán sa snaží vyrovnať so svojím životom. Pomáha mu v tom jeho asistent...
Strata zraku zmenila plukovníka Franka Sladea na zatrpknutého a cynického samotára, ktorému sa už nechce žiť. Skôr ako sa rozhodne definitívne skoncovať so životom, chce sa ešte raz poriadne zabaviť. Spolu so študentom Charliem, ktorého mu jeho rodina najala ako opatrovateľa odchádza na výlet do New Yorku, ktorý plánuje ukončiť samovraždou.

Originálny názov:

Scent of a Woman

Žáner: Dráma
Réžia: Martin Brest
Hrajú: Al Pacino (Frank Slade), Chris O'Donnell (Charlie Simms), James Rebhorn (pan Trask), Gabrielle Anwarová (Donna), Philip Seymour Hoffman (George Willis ml.), Richard Venture (W.R. Slade)
Krajina: USA
Rok výroby: 1992
Hodnocenie: 80 %
Vysielané na: ČT2
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська