Sledovať film Farářův konec online

Prehrajte si film Farářův konec online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1352 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Farářův konec
  Trailer k filmu Farářův konec   Sledovať Farářův konec online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Evald Schorm
Hrajú:
Vlastimil Brodský (kostelník), Jan Libíček (učitel), Zdena Skvorecka (Anna), Jana Brejchová (Majka), Vladimír Valenta (farmář), Pavel Bošek
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Pôvabný príbeh kostolníka, ktorému sa zhodou okolností naskytne príležitosť vydávať sa v zapadnutej horskej dedinke za farára a ktorý so zaujatím a vzácnym pochopením pre ľudské slabosti prijatú úlohu plní k všeobecnej spokojnosti obce, dychtiacej po duchovnej úteche.

Film rozpráva príbeh kostolníka, ktorý sa v jednej malej horskej dedine pre dobro obyvateľov vydáva za farára. Všetko sa to vlastne začne náhodou, keď si ukrytý v sakristii oblečie kňazské rúcho a skúša si požehnanie, pri čom ho prichytí rodina, ktorá ho v presvedčení, že je farárom, donúti pokrstiť ich dieťa. Na ich pozvanie sa potom usadí v malé dedine a rýchlo si získa obľubu obyvateľov, čo sa nepáči miestnemu učiteľovi, ktorý bol doteraz najdôležitejšou osobou dedinky. A ten sa rozhodne, že ho zničí....
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski