Sledovať film
Fešák Hubert
online

Film Fešák Hubert
  Trailer  k filmu Fešák Hubert
Prehrajte si film Fešák Hubert HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 289 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Fešák Hubert

O žižkovskom švihákovi, ktorý prácu nahradil vynaliezavosťou. Policajnému komisárovi Mourkovi sa nedarí pristihnúť pri čine žižkovského frajera, aby ho mohol konečne zavrieť do kriminálu, kam patrí. Šarmantný švihák prezývaný Fešák Hubert sa neživí poctivou prácou ale vynaliezavosťou a z každej nastraženej pasce šikovne unikne. Aby sa Hubert zbavil policajtov v pätách, komisárovi Mourkovi a jeho podriadeným pripraví elegantný podraz, ktorý mu zničí kariéru. Komisár skončí ako strážnik na Podkarpatskej Rusi, zatiaľ čo Hubert si ďalej užíva život žižkovského bonvivána.

Žáner: Komédia
Réžia: Ivo Novák
Hrajú: Karel Heřmánek (Hubert Hrabě), Petr Kostka (Inspektor Mourek), Josef Somr (Majitel sportovní arény Pašek), Pavel Zedníček (Funebrák Eman Wurm), Otto Lackovič (Skákal), Pavel Nový (Portýr Karel Myšička)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1984
Hodnocenie: 71 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 11.2.2024 16:00

Recenzie filmu Fešák Hubert:

Výborná komedie z prostředí starého Žižkova s rolí šitá jako na míru pro Karla Heřmánka. Jeho žižkovský frajírek a podvodníček Hubert působí víc než věrohodně a od začátku až do konce mu držíte pěsti, aby vše dobře dopadlo. V patách mu však jde policista Mourek, který chce Huberta stůj, co stůj dostat za mříže.
70% gim
nuda. navíc takhle si fešáka nepředstavuju. žádná elegance ani vychování.
sto7ra
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina