Sledovať film
Černí baroni
online

Film Černí baroni
  Trailer  k filmu Černí baroni
Prehrajte si film Černí baroni HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 286 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Černí baroni

Filmová komédia podľa slávneho zakázaného románu Miloslava Švandrlíka, ktorý sa síce v 70. a 80. rokoch minulého storočia nevydával, ale o to väčšmi sa neoficiálne šíril a čítal.

Žáner: Komédia
Réžia: Zdeněk Sirový
Hrajú: Pavel Landovský (Major Haluška - Terazky), Bronislav Poloczek (Kapitán Ořech), Alois Švehlík (Capt. Honec - Quartermaster), Jiří Schmitzer (Poručík Hamáček), Miroslav Donutil (Poručík Troník), Josef Dvořák (1st Lt. Mazurek - Company Commander)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1992
Hodnocenie: 76 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 19.12.2023 21:41

Recenzie filmu Černí baroni:

Moc hezký film z doby socialismu.Ukazuje vztahy mezi důstojníky(komunisty)které neměli dostatečné vzdělání ani vystupování.Moc dobře herecky obsazené.Herci Václav Vydra,Bronislav Poloczek,Pavel Landovský jsou ozdobou tohoto filmu.Ráda se na něj dívám,také na film Tankový prapor.Myslím,že by mladí muži měli rukovat,alespoň by se naučili poslouchat a stoupla by jejich fyzička
80% avoksyr
Jedna z vůbec nejlepších českých komedií. Miloslava Švandrlíka a jeho humor mám velmi rád, a Černí baroni jsou jeho snad nejlepším dílem. Pokaždé když si na tenhle snímek vzpomenu, tak se mi zlepší nálada a obličej se protáhne do širokého úsměvu. Hesla jako "ráj socialistických vepřů" apod. jsou jednoduše nezapomenutelná. V podstatě je úplně jedno, jak to ve skutečnosti fungovalo, protože o to tady nejde...
100% Desmi22
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina