Film Grandhotel

Sledovať film
Grandhotel
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

„ Ľudia sú ako mraky“
Film nás zavedie do hotela Ještěd, týčiaceho sa nad Libercom. V ňom pracuje údržbár Fleischman, amatérsky meteorológ, ktorý vie, že bude pršať, ešte kým začne, a nie je schopný opustiť svoje rodné mesto. Liberec je preňho totiž klietka, miesto, ktoré ho zväzuje dávnym sľubom a nechce ho pustiť za svoje hranice. Každý deň myslí na jediné, vzniesť sa k nebu a uletieť z hotela, z Liberca, zo života, ktorý sa mu vôbec nedarí. Blázon by zostrojil krídla, Fleischman si šije balón, v ktorom uletí. Do života mu ale vstúpi Ilja, ktorá sa trápi vo vzťahu s arogantným čašníkom Patkom, ktorého meno je treba vyslovovať pí-ej-tý-ký-ej, pretože bol v Amerike.

Žáner: Komedie
Réžia: David Ondříček
Hrajú: Marek Taclík (Fleischman), Klára Issová (Ilja), Jaroslav Plesl (Patka), Jaromír Dulava (Jégr), Ladislav Mrkvička (Reinhard Franz), Dita Zábranská
Scénár: Pavel Jech, Jaroslav Rudiš
Krajina: Česká republika
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko