Sledovať film Václav online

Prehrajte si film Václav online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Václav
  Trailer k filmu Václav   Sledovať Václav online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Jiří Vejdělek
Hrajú:
Ivan Trojan (Václav), Emília Vášáryová (matka), Jan Budař (František), Soňa Norisová (Lída), Jiří Lábus (předseda), Petra Špalková (Majka)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Tragikomedie Jiřího Vejdělka, ve které Ivan Trojan vyvádí jeden průšvih za druhým...

Václav Vingl je dedinský outsider, ktorý vo svojich 40 rokoch žije s matkou pod jednou strechou. Hoci je Václav označovaný za miestneho šaša, hlupáka a problematického nezvládateľného chlapca, my v ňom (spolu s matkou) vidíme citlivého, vnímavého dobráka s dušou chlapca a hlavou plnou milých šibalstiev. Celá dedina ho vníma len ako problém. Dokonca i brat František, ktorý s Václavom celý život súperí o lásku matky a otca. Tieto dva svety na seba neustále narážajú, a tak sa Václav dostáva z jedného problému do druhého. Dráma vrcholí súbojom bratov o lásku Františkovej milenky Lídy, ktorý končí trestným činom. Václav je uväznený. Matkina ochrana je preč. Stáva sa terčom útoku spoluväzňov a stále viac si pripúšťa traumatické spomienky na otca. Pomaly umiera. Matka sa rozhodne požiadať prezidenta o milosť. Tá je však podmienená petíciou spoluobčanov. Odpustí Václavovi celá dedina, keď mu nedokáže odpustiť ani vlastný brat?
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski