Sledovať film
Green Lantern
online

Film Green Lantern
  Trailer k filmu Green Lantern Trailer
Prehrajte si film Green Lantern online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 102 filmov a 129 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

V úlohe populárneho superhrdinu sa po prvý krát na veľkom plátne vo filme "Green Lantern" pod réžiou Martina Campbella objaví v hlavnej úlohe Ryan Reynolds. V nekonečnom a tajuplnom vesmíre jestvuje celé stáročia malá, no mocná skupina ochrancov. Títo ochrancovia mieru a spravodlivosti sa nazývajú Špeciálna jednotka Green Lantern. Je to bratstvo bojovníkov, ktoré prisahalo, že udrží vnútrogalaktický poriadok. Každý člen Zboru nosí prsteň, ktorý mu poskytuje supersilu. Keď sa však na scéne objaví nový nepriateľ zvaný Parallax vyhrážajúci sa zničením rovnováhy sily vo vesmíre, ich osud a osud Zeme leží v rukách čerstvého nováčika, prvého človeka, ktorého medzi seba prijali: Hala Jordana. Hal je talentovaný, no nafúkaný skúšobný pilot. Členovia jednotky prejavujú ľudom, ktorí nikdy neovládli nekonečnú silu prsteňa, len málo rešpektu. Hal je však zjavne chýbajúcim kúskom skladačky a spolu s jeho odhodlaním a silou vôle má to, čo ostatným členom jednotky chýba: ľudskosť.

Réžia: Martin Campbell
Hrajú: Ryan Reynolds (Green Lantern), Blake Livelyová (Carol Ferrisová), Peter Sarsgaard (Hector Hammond), Mark Strong (Sinestro), Tim Robbins (Hammond), Jay O. Sanders (Carl Ferris)
Krajina: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 56 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko