Film Hon na líšku

Sledovať film
Hon na líšku
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Mark Schultz, olympijský víťaz vo wrestlingu, dostane pozvanie od miliardára Johna du Ponta ísť trénovať na jeho súkromné športovisko Foxcatcher. Mark ponuku bez váhania prijme. Vidí v nej šancu zabodovať na Olympiáde v Soule a konečne vystúpiť z tieňa svojho uznávaného brata, Davea. Avšak Markove veľké plány sa rozplynú, keď vyjde najavo, že du Pont trpí ťažkou schizofréniou. A to môže byť predzvesťou tragického konca.

Žáner: Životopisný, Dráma, Thriller
Réžia: Bennett Miller
Hrajú: Steve Carell (John du Pont), Channing Tatum (Mark Schultz), Mark Ruffalo (David Schultz), Sienna Millerová (Nancy Schultzová), Vanessa Redgraveová (Jean du Pontová), Anthony Michael Hall (Jack)
Scénár: E. Max Frye, Dan Futterman
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko