Film Hrdinští lúzři

Sledovať film
Hrdinští lúzři
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Když je skupina přátel a sousedů z argentinského městečka připravena o veškeré úspory bezskrupulózním právníkem a manažerem banky, rozhodnou se spojit své síly, aby získali zpět to, co jim právem náleží.

Žáner: Dobrodružný, Komédia, Krimi
Réžia: Sebastián Borensztein
Hrajú: Ricardo Darín (Fermín Perlassi), Luis Brandoni (Antonio Fontana), Verónica Llinásová (Lidia Perlassi), Daniel Aráoz (Rolo Belaúnde), Andrés Parra (Fortunato Manzi), Germán Rodríguez (DeLuca)
Scénár: Sebastián Borensztein, Eduardo Sacheri
Krajina: Argentina, Španielsko
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko