Stanica HBO3 je zameraná primárne na seriály, naviac tiež vysiela kultové snímky z originálnej produkcie HBO. HBO 3 vysiela 24 hodín denne, každý deň v týždni. Lepšia.TV umožňuje cez internet sledovať odvysielanej seriály a relácie až 7 dní spätne. Nahrajte si neobmedzene svoje obľúbené seriály z televízie. S Lepšia.TV môžete nahrávať jednotlivé diely aj celej série, a to v HD rozlíšení. Využite na sledovanie stanice HBO3 klasickú televíziu, mobil, tablet alebo dokonca počítač. Sledujte vysielanie HBO 3 naživo online alebo niekoľko dní spätne.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski