Stanice HBO3 je zaměřená primárně na seriály navíc také kultovní snímky z originální produkce HBO. HBO3 vysílá 24 hodin denně, každý den v týdnu. Lepšia.TV umožňuje přes internet sledovat odvysílané seriály a pořady až 7 dní zpětně. Nahrajte si neomezeně své oblíbené seriály z televize. S Lepšia.TV můžete nahrávat jednotlivé díly i celé série, a to v HD rozlišení. Využijte ke sledování stanice HBO3 klasickou televizi, mobil, tablet nebo dokonce počítač. Sledujte vysílání HBO3 živě online nebo sedm dní zpětně.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1218 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1218 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski