Sledovať film Hriešny tanec online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Hriešny tanec
  Trailer k filmu Hriešny tanec   Sledovať 1353 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Hudba & Umění, Romantický
Réžia:
Emile Ardolino
Hrajú:
Jennifer Greyová (Baby Housemanová), Patrick Swayze (Johnny Castle), Jerry Orbach (Jake Houseman), Cynthia Rhodesová (Penny Johnsonová), Jack Weston (Max Kellerman), Jane Bruckerová (Lisa Housemanová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Patrick Swayze se tancem živí. A tancuje tak krásně, že se do něj Jennifer Gray zamiluje!

Frances Housemanová, prezývaný Baby, je sedemnásťročné dospievajúce dievča, ktoré so svojimi rodičmi a staršou sestrou Lisou trávi leto roku 1963 v hotelovom komplexe pre zámožnú vrstvu. Tu sa Frances, dovtedy poslušná a nenápadná dcéra dobrých rodičov, zoznámi nielen s divokým rytmom tanca mambo, ktorý konzervatívni hostia považujú za hriešny, ale aj so sympatickým tanečným inštruktorom Johnnym Castleom. A keď Johnnyho tanečná partnerka zistí, že je v inom stave a nemôže sa zúčastniť tanečnej súťaže v susednom hoteli, súhlasí Johnny, že vystúpi s Baby. Spoločné hodiny tanca ich zblížia natoľko, že ich vzťah prerastie v lásku. Opravdivosť ich citov však musí prejsť radom ťažkých skúšok. A to nielen na tanečnom parkete...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko