Sledovať film
Opití láskou
online

Film Opití láskou
  Trailer  k filmu Opití láskou
Prehrajte si film Opití láskou HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 256 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Opití láskou

Keď si láskou bez seba - dostaneš sa do problémov alebo do neba!
Hlavným námetom pre vznik filmu Opití láskou sa stal článok v časopise Time o Davidovi Phillipsovi. Režiséra a scenáristu Paula Thomasa Andersona zaujal tento príbeh natoľko, že si dohovoril schôdzku s jeho hlavným aktérom Phillipsom. Po inšpirujúcom stretnutí zakúpil práva na Phillipsov príbeh a na jeho základe začal vytvárať koncept romantickej komédie.

Originálny názov:

Punch-Drunk Love

Hrajú: Adam Sandler (Barry Egan), Jason Andrews (Operátor Carter), Don McManus, Emily Watsonová (Lena Leonard), Luis Guzman (Lance), David Schrempf (Zákazník)
Krajina: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 73 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO 12.4.2024 18:20
Stanica dostupná v balíčku: HBO (7 dní spätne)

Recenzie filmu Opití láskou:

Krasny film o laske a da sa zniest aj Sandler. 76 %
80% Martin7414
Pár skvělých momentů a několik báječných kompozic. Stylizace a šokování diváků - havárie auta a následným samoúčelným vysazením harmonia na chodník v úvodu? Stejně tak by se mohl vysypat kamion s erotickými pomůckami. Ta samotná postmoderna už vážně nestačí. Nejhezčí záběr použili tvůrci na plakát. Jinak je utrpení sledovat pošahaného blba, do kterého se zamiluje chytrá a pěkná žena. Která přes svou inteligenci nepozná, že má co do činění s nebezpečným a pro život nepoužitelným magorem? Nepřišlo mi to nijak vtipné, i když i trapnost je druh humoru. Nicméně asi výborný Sandler nezachránil chabý scénář.
Možná kdybych viděl všech sedm sester...
Prezdivaka
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina