Film Hud

Sledovať film
Hud
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Známý hollywoodský herec Paul Newman je hlavní hvězdou filmového dramatu amerického režiséra Martina Ritta. Přestože se zde mnoho problémů točí kolem chovu koní, nejde o klasický western. Příběh se vrací do doby, v níž končí mnohdy přikrášlená éra Divokého západu a ozývají se první záporné tóny spjaté s nazadržitelným postupem moderní civilizace. Stárnoucí farmář Homer Bannon zde ztělesňuje hrdost, nepoddajnost a nekompromisnost někdejších texaských pionýrů a dobyvatelů, váží si cti, majetku i vlastní práce. Naproti tomu jeho starší syn Hud s přehnaným pohrdáním, lhostejností a sobeckostí je schopen udělat vše pro peníze a pro vlastní zábavu. Třetí důležitou postavou, příběhu je Bannonův vnuk, pokoušející se jít stejnou cestou, kterou si kdysi zvolil jeho děd...

Žáner: Dokument, Dráma, Western
Réžia: Martin Ritt
Hrajú: Paul Newman (Hud Bannon), Melvyn Douglas (Homer Bannon), Patricia Nealová (Alma Brownová), Brandon De Wilde (Lonnie Bannon), Whit Bissell (pan Burris), Crahan Denton (Jesse)
Scénár: Irving Ravetch, Harriet Frank Jr.
Krajina: USA
Rok výroby: 1963
Hodnocenie: 78 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko