Film Iron Man

Sledovať film
Iron Man
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Hrdinovia sa nerodia, hrdinovia sa vyrábajú.
Slávna komiksová postava Iron man patrí medzi najhýčkanejších superhrdinov združených pod krídlami giganta menom Marvel. Napriek tomu (alebo možno práve preto) sa až teraz mohol pridať k svojim súrodencom Spider Manovi, Fantastickej štvorke a X-Menom, ktorí môžu o sebe s hrdosťou vyhlasovať, že o nich natočili film.Nečakajte však ďalšieho spasiteľa ľudstva, ktorému k jeho mimoriadnym schopnostiam napomohlo pavúčie uhryznutie alebo ožiarenie. Muž so železnou maskou, občianskym menom Tony Stark , sa k svojej výnimočnosti

Žáner: Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction, Thriller
Réžia: Jon Favreau
Hrajú: Robert Downey Jr. (Iron muž), Terrence Howard (Rhodey), Jeff Bridges (Obadiah Stane), Gwyneth Paltrowová (Pepper Pottsová), Leslie Bibbová (Christine Everhartová), Shaun Toub (Yinsen)
Scénár: Don Heck, Jack Kirby, Larry Lieber, Stan Lee, Matt Holloway, Hawk Ostby
Krajina: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 78 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko