Sledovať film Equilibrium online

Prehrajte si film Equilibrium online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1438 filmov a 113 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!
Film Equilibrium
  Trailer k filmu Equilibrium   Sledovať Equilibrium online a 113 staníc za 0.10 €
Žáner:
Akčný, Dráma, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Kurt Wimmer
Hrajú:
Christian Bale (John Preston), Dominic Purcell (Seamus), Sean Bean (Partridge), Christian Kahrmann, John Keogh, Sean Pertwee (Otec)
Scénár:
Kurt Wimmer
Krajina:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
21. storočie, svet po tretej svetovej vojne. John Preston je zvláštny agent vycvičený na trestanie ľudí, ktorí nedodržiavajú spoločnosťou stanovené pravidlá. Striktný režim sveta budúcnosti likviduje každého, kto prejaví cit či ukrýva knihy, umelecké diela a hudobné nosiče. Tie sú totiž zakázané, pretože vedia vyvolať emócie a ohrozujú tak umelú stabilitu totálneho štátu založeného na strachu. Čo sa stane, keď agent s povolením zabíjať všetkých, ktorí sa nejakým spôsobom pokúšajú vymknúť tomuto neznesiteľnému životu, vynechá svoju pravidelnú dávku Prozia - drogy zbavujúcej ľudí emócií? A čo sa stane, keď tento muž vzápätí stretne krásnu a citlivú mladú ženu, ktorá je odsúdená na smrť? Johnovi nezostáva nič iné, ako prehodnotiť všetko, čo dosiaľ bezducho vyznával, a pokúsiť sa zachrániť svet i seba samého.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko