Film Equilibrium

Sledovať film
Equilibrium
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

21. storočie, svet po tretej svetovej vojne. John Preston je zvláštny agent vycvičený na trestanie ľudí, ktorí nedodržiavajú spoločnosťou stanovené pravidlá. Striktný režim sveta budúcnosti likviduje každého, kto prejaví cit či ukrýva knihy, umelecké diela a hudobné nosiče. Tie sú totiž zakázané, pretože vedia vyvolať emócie a ohrozujú tak umelú stabilitu totálneho štátu založeného na strachu. Čo sa stane, keď agent s povolením zabíjať všetkých, ktorí sa nejakým spôsobom pokúšajú vymknúť tomuto neznesiteľnému životu, vynechá svoju pravidelnú dávku Prozia - drogy zbavujúcej ľudí emócií? A čo sa stane, keď tento muž vzápätí stretne krásnu a citlivú mladú ženu, ktorá je odsúdená na smrť? Johnovi nezostáva nič iné, ako prehodnotiť všetko, čo dosiaľ bezducho vyznával, a pokúsiť sa zachrániť svet i seba samého.

Žáner: Akčný, Dráma, Science Fiction, Thriller
Réžia: Kurt Wimmer
Hrajú: Christian Bale (John Preston), Dominic Purcell (Seamus), Sean Bean (Partridge), Christian Kahrmann, John Keogh, Sean Pertwee (Otec)
Scénár: Kurt Wimmer
Krajina: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko