Film Iron Sky

Sledovať film
Iron Sky
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Prichádzame v mieri!
V posledných chvíľach 2. svetovej vojny sa tajný nacistický program vyhol deštrukcii a ukryl sa na odvrátenej strane Mesiaca. Počas sedemdesiatich rokov prísneho utajenia nacisti skonštruovali gigantickú vesmírnu pevnosť s masívnou armádou lietajúcich tanierov. Keď americký astronaut James Washington pristane so svojím lunárnym modulom príliš blízko tajnej nacistickej základni, mesačný Führer sa rozhodne, že žiarivý moment ovládnutia Zeme nastal... aj keď o niečo skôr, než sa plánovalo. Washington prehlasuje, že jeho misia je len propagačnou kampaňou prezidentky Spojených štátov, ale čím iným by človek mohol byť, ak nie vyzvedačom pre bezprostredný útok pozemskými silami? Štvrtá ríša musí reagovať!

Žáner: Akčný, Komédia, Science Fiction
Réžia: Timo Vuorensola
Hrajú: Julia Dietzeová (Renate Richterová), Christopher Kirby (James Washington), Götz Otto (Klaus Adler), Udo Kier (Wolfgang Kortzfleisch), Peta Sergeant (Vivian Wagnerová), Stephanie Paulová (prezidentka Spojených států amerických)
Scénár: Timo Vuorensola, Jarmo Puskala, Michael Kalesniko, Johanna Sinisalo
Krajina: Fínsko, Nemecko, Austrália
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 59 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko