Sledovať film
22 Jump Street
online

Film 22 Jump Street
  Trailer k filmu 22 Jump Street Trailer
Prehrajte si film 22 Jump Street HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 039 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Potom, čo si prešli nástrahami strednej školy, dvakrát po sebe, čakajú na policajných dôstojníkov Schmidta a Jenka veľké zmeny - sú poverení prácou v utajení na miestnej vysokej škole. Ale zatiaľ čo Jenko stretne spriaznenú dušu v športovom tíme a Schmidt prenikne do radov študentov umenia, začínajú o svojom vzájomnom kamarátskom vzťahu zvoľna pochybovať. Ich úlohou už nie je len vyriešiť prípad, ale sú nútení zistiť, či medzi nimi môže existovať spoločný vzťah na úrovni. Ak sa týmto dvom prerasteným puberťákom podarí vypracovať sa z univerzitných nováčikov na skutočných mužov, potom by vysoká škola mohla byť tým najlepším, čo ich kedy stretlo.

Žáner: Komédia, Akčný, Krimi
Hrajú: Jonah Hill (Schmidt), Channing Tatum (Jenko), Peter Stormare (Ghost), Wyatt Russell (Zook), Amber Stevens (Maya), Jillian Bell (Mercedes)
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 70 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Premium 15.11.2022 21:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська