Film Já, kocour

Sledovať film
Já, kocour
online

Prehrajte si film Já, kocour online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1179 filmov a 119 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Tom Brand je závratne úspešný, závratne bohatý a blbec. V snahe postaviť najvyšší mrakodrap na severnej pologuli, je samoľúby miliardár pripravený obetovať čokoľvek. Aj lásku svojej rodiny. Tomov pracovný život ho odcudzil od jeho rodiny. Neváži si oddanú manželku Laru, zanedbáva dospelého syna Davida a ignoruje prosby dcéry Rebeccy o jeho pozornosť. Tá má k 11. narodeninám jediné prianie: chce mačku. Tom sa náhodne ocitne v obchode so zvieratami podivného Felixa Perkinsa. Svojrázny majiteľ presne vie, čo Tom potrebuje: veľkého kocúra menom pán Fúzik. Cestou na dcérinu párty má Tom fatálnu nehodu. Po prebudení zisťuje, že zatiaľ čo jeho telo leží v kóme v nemocnici, jeho myseľ sa ocitá v tele kocúra. Tajomný pán Perkins mu dáva jasné ultimátum: má týždeň na to, aby svojej rodine dokázal, že ju miluje a záleží mu na nich. Inak navždy zostane chlpatým kocúrom. A tak prvýkrát nemá Tom život vo svojich rukách, ale v chlpatých labkách a jeho osud doslova visí na pazúroch.

Žáner: Komédia, Fantasy, Rodinný
Réžia: Barry Sonnenfeld
Hrajú: Kevin Spacey (Tom Brand), Jennifer Garnerová (Lara Brand), Robbie Amell (David Brand), Cheryl Hinesová (Madison Camden), Mark Consuelos (Ian Cox), Malina Weissman (Rebecca Brand)
Scénár: Gwyn Lurie, Matt Allen, Caleb Wilson
Krajina: Francúzsko, Čína
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 55 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko