Sledovať film Jack Reacher 2: Nevracaj sa online

Prehrajte si film Jack Reacher 2: Nevracaj sa online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Jack Reacher 2: Nevracaj sa
  Trailer k filmu Jack Reacher 2: Nevracaj sa   Sledovať Jack Reacher 2: Nevracaj sa online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Edward Zwick
Hrajú:
Tom Cruise (Jack Reacher), Cobie Smuldersová (Susan Turnerová), Robert Knepper (generál Harkness), Danika Yarosh (Samantha Daytonová), Ninja N. Devoe (Female MP), Aldis Hodge (Espin)
Krajina:
Čína, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Neustupuj, nevzdávej se, nevracej se.

Reacher najradšej pracuje na prípadoch, kde by bol oficiálny postup len zdĺhavou prekážkou. Ako bývalý major vojenskej policie má rád zločiny s armádnou príchuťou a najradšej má tie, ktoré na prvý pohľad nedávajú žiadny zmysel. Presne ako obvinenie velitelky Susan Turnerovej zo špionáže. Krásku s doteraz nepoškvrnenou povesťou, okolo ktorej začali náhle v podozrivo vysokom tempe umierať ľudia, chcel Reacher pôvodne pozvať na večeru. Teraz ju musí dostať z väzenia, aby pomohlo dokázať jej nevinu. Niekomu sa to samozrejme nepáči, a ten Niekto bude chcieť Reachera poriadne klepnúť po prstoch. Nezastaví sa ani před použitím tých najodpornejších prostriedkov, akým je například aj likvidácia Reacherovej dcery, o ktorej existencií sám doteraz nemal ani najmenšie tušenie. V tomto prípade ide totiž o veľa.
Hodnocenie:
61 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski