Sledovať film Hanna online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 112 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Hanna
  Trailer k filmu Hanna   Sledovať 1300 filmov a 112 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akčný, Dobrodružný, Krimi, Mysteriózny, Thriller
Réžia:
Joe Wright
Hrajú:
Saoirse Ronanová (Hanna), Eric Bana (Erik), Vicky Krieps (Johanna Zadeková), Cate Blanchettová (Marissa), Paris Arrowsmith (CIA technik), Jon Macmilla (Lewis)
Scénár:
David Farr, Seth Lochhead
Krajina:
USA, Veľká Británia, Nemecko
Rok výroby:
2011
Popis:
Titulná hrdinka tohto dobrodružného thrilleru natáčaného v Európe, Hanna (ktorú stvárnila Saoirse Ronan, nominovaná na Oscara za snímku Pokánie), je dospievajúce dievča. V jej živote, ktorý sa nepodobá životu žiadneho iného teenagera, spolu splývajú výchova i výcvik s cieľom vychovať z nej dokonalého zabijaka. Jej cesta k dospelosti dospeje k prelomovému...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 112 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko