Film
Jako za starejch časů

Film Jako za starejch časů
  Trailer k filmu Jako za starejch časů Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Už to nerobia ako predtým.
3 herecké legendy, 3 držitelia Oscarov,si strihli úlohy starnúcich gangstrov, ktorí sa opäť dajú dokopy kvôli poslednej skvelej akcii. Val opúšťa po dlhých 28 rokoch brány väzenia, pred ktorými ho čaká najlepší kamarát Doc. Spolu s tretím parťákom Hirschom sa chystajú na nočný záťah ako za starých čias. Hoci sú už trošku z formy, ich odhodlanie užiť si v ten večer zločin, drogy a baby je rovnaké ako pred rokmi. Pre jedného z nich má toto dobrodružstvo trpkú príchuť. Bývalý mafiánsky boss mu zadal nesplniteľnú úlohu. Jeho čas vyprší ráno - dovtedy sa musí rozhodnúť, na koho strane stojí a čo pre neho znamenajú starí priatelia.

Originálny názov:

Stand Up Guys

Žáner: Komédia, Krimi
Réžia: Fisher Stevens
Hrajú: Al Pacino (Val), Christopher Walken (doktor), Alan Arkin (Hirsch), Julianna Marguliesová (Nina Hirschová), Mark Margolis (Claphands), Lucy Punchová (Wendy)
Scénár: Noah Haidle
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 64 %
Vysielané na: AXN
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська