Sledovať film
Birdman
online

Film Birdman
  Trailer  k filmu Birdman
Prehrajte si film Birdman HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 097 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Alebo nečakané kúzlo ľahostajnosti.
Príbeh herca Riggana Thomsona, ktorý sa v minulosti preslávil filmovou postavou kultového vtáčieho super hrdinu Birdmana, a teraz sa s vypätím síl snaží o svoj divadelný debut na Broadwayi. Riggan dúfa, že keď uspeje ako režisér a herec nového ambiciózneho predstavenia, oživí svoju upadajúcu kariéru. V mnohých ohľadoch to je riskantný krok. Ale bývalý filmový super hrdina si robí veľké nádeje, že vďaka tomu konečne získa uznanie ako umelec a všetkým vrátane seba dokáže, že ešte nie je odpísaný. Premiéra sa pomaly blíži, keď sa predstaviteľ titulnej role v jeho hre behom skúšky za podivných okolností zraní a je potrebné ho urýchlene nahradiť. Na základe odporučenia hlavnej herečky Lesley a na naliehanie Rigganovho najlepšieho priateľa a producenta Jakea, Riggan nakoniec neochotne príme Mikea Shinera, krorý je úplnou neriadenou strelou. Mike je ale zárukou toho, že sa predstavenie vypredá a dosiahne chválu kritikov. Okrem samotných príprav na premiéru sa musí Riggan vysporiadať aj so svojou priateľkou a herečkou vo vedľajšej úlohe, Laurou, so svojou dcérou Sam, ktorá sa vrátila z liečebne a teraz pre neho pracuje ako osobná asistentka, a taktiež s bývalou manželkou Sylviou, ktorá sa čas od času objaví v zákulisí.

Originálny názov:

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

Žáner: Dráma, Komédia
Hrajú: Michael Keaton (Riggan), Emma Stoneová (Sam), Kenny Chin (korejský kupec), Jamahl Garrison-Lowe (Daniel), Zach Galifianakis (Jake), Naomi Wattsová (Lesley)
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 77 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Premium 30.11.2023 02:25
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina