Sledovať film Jára Cimrman, ležící, spící online

Prehrajte si film Jára Cimrman, ležící, spící online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Jára Cimrman, ležící, spící
  Trailer k filmu Jára Cimrman, ležící, spící   Sledovať Jára Cimrman, ležící, spící online
Žáner:
Životopisný, Komedie
Réžia:
Ladislav Smoljak
Hrajú:
Zdeněk Svěrák (Jára da Cimrman), Valerie Kaplanová (Museum janitor), Petr Čepek (Archduke Franz Ferdinand d'Este), Josef Abrhám (Theatrical researcher), Libuše Šafránková (hospodyně), Ladislav Frej (Marold, painter)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Filmový pomník bezpochyby najväčšieho českého velikána, muža, ktorý zanechal nezmazateľnú stopu vo všetkých odboroch ľudského konania.

Mladý divadelný vedec sa vyberie do dedinky Liptákov, kde naposledy zazreli doteraz neznámeho dramatika Járu Cimrmana, na ktorého meno narazil pri štúdiu niektorých materiálov. Pripojí sa k skupinke turistov, ktorá sem zablúdila pri hľadaní Dvořákovho Sychrova. Spolu s ňou sa dostane do Múzea peria, ktorého súčasťou je aj komôrka, kde sú uschované predmety, čo Majster používal. Staručká sprievodkyňa potom všetkým rozpráva o živote a diele neznámeho génia...
Hodnocenie:
83 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski