Sledovať film Kam, pánové, kam jdete? online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Kam, pánové, kam jdete?
  Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Karel Kachyňa
Hrajú:
Karel Heřmánek (Jan Kolvara), Soňa Valentová (Kolvarova manželka Madla), Miroslava Pleštilová (Kolegyně Eliška), Antonín Procházka (Robert), Zuzana Geislerová (Šárka Vaňková), Oldřich Vlach (Šéf Crha)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1987
Popis:
Trpká komédia o diaľkových pochodoch, pracovných a osobných problémoch, ale aj nevhodnej obuvi

40-ročný architekt Jan Kolvara si zabudne tašku so športovým oblečením v telefónnej búdke, ale z akéhosi vnútorného trucu sa pustí do diaľkového pochodu, spoločne so svojím mladším kolegom Robertom, jeho priateľkou Eliškou, a tie so svojím bývalým kamarátom a súčasným nadriadeným Crhom a jeho milenkou Vaňkovou. S pribúdajúcimi kilometrami sa však blíži nielen cieľ, ktorým je to prejdených kilometrov, ale aj celý rad osobných rozhodnutí a riešení Janových pracovných a osobných vzťahov nielen k Crhovi, ktorý mu a Robertovi ponúkne vypracovanie projektu rehabilitačného sanatória, aby ich podrazil a presadil celkom nevyhovujúci návrh svojej milenky, ale aj k Eliške, ktorá ho neprestáva zvádzať a k manželke Madle, pretože ich vzťah už dávno nie je idylický...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski