Sledovať film Kóma online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Kóma
  Trailer k filmu Kóma   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Mysteriózní, Science Fiction, Thriller, Drama
Réžia:
Michael Crichton
Hrajú:
Genevieve Bujoldová (Dr. Susan Wheelerová), Genevičve Bujoldová (Dr. Susan Wheeler), Michael Douglas (Dr. Mark Bellows), Elizabeth Ashleyová (Paní Emersonová), Rip Torn (Dr. George), Richard Widmark (Dr. George A. Harris)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1978
Popis:
Doktorka Susan Wheelerová zistí, že na jednom z oddelení bostonskej nemocnice pacienti až ptíliš často upadajú do kómy a sú veľmi rýchlo odvážaní do záhadného Jeffersonovho inštitútu. Pustia sa dopátrania na vlastnú päsť a zistia, že inštitút slúži vo veľkom k ilegálnemu obchodu s ľudskými orgánmi. Tým však ohrozila svoj život, pretože sa má ako nepohodlná svedkyňa stať ďalším z nedobrovoľných darcov orgánov.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski