Sledovať film
Kóma
online

Film Kóma
  Trailer k filmu Kóma Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 130 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Doktorka Susan Wheelerová zistí, že na jednom z oddelení bostonskej nemocnice pacienti až ptíliš často upadajú do kómy a sú veľmi rýchlo odvážaní do záhadného Jeffersonovho inštitútu. Pustia sa dopátrania na vlastnú päsť a zistia, že inštitút slúži vo veľkom k ilegálnemu obchodu s ľudskými orgánmi. Tým však ohrozila svoj život, pretože sa má ako nepohodlná svedkyňa stať ďalším z nedobrovoľných darcov orgánov.

Réžia: Michael Crichton
Hrajú: Genevieve Bujoldová (Dr. Susan Wheelerová), Genevičve Bujoldová (Dr. Susan Wheeler), Michael Douglas (Dr. Mark Bellows), Elizabeth Ashleyová (Paní Emersonová), Rip Torn (Dr. George), Richard Widmark (Dr. George A. Harris)
Krajina: USA
Rok výroby: 1978
Hodnocenie: 69 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV1 29.4.2022 22:05
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko