Film Králiček Jojo

Sledovať film
Králiček Jojo
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Režisér Taika Waititi natočil příběh z druhé světové války se svým osobitým stylem humoru. Zlom v životě osamělého německého kluka Joja nastane v okamžiku, kdy zjistí, že jeho maminka (Scarlett Johanssonová) ukrývá v podkroví židovskou dívku. Od té chvíle musí malý Jojo, kterému v různých životních situacích pomáhá jeho imaginární přítel, tak trochu nablblý Adolf Hitler, čelit svému vlastnímu zaslepenému nacismu.

Žáner: Dráma, Komédia, Vojnový
Réžia: Taika Cohen
Hrajú: Roman Griffin Davis (Jojo Betzler), Thomasin McKenzie (Elsa Korr), Taika Cohen (Adolf Hitler), Sam Rockwell (Captain Klenzendorf), Scarlett Johanssonová (Rosie Betzler), Rebel Wilson (Fraulein Rahm)
Scénár: Taika Cohen
Krajina: Nemecko, USA
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 79 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko