Film
Kuriér 2

Film Kuriér 2
  Trailer k filmu Kuriér 2 Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Frank Martin je vo svojom odbore najlepší. Bývalý príslušník špeciálnych jednotiek pracuje ako nájomný kuriér, ktorý preváža tie najnebezpečnejšie zásielky.
Bývalý príslušník špeciálnych jednotiek Frank Martin pracuje ako nájomný kuriér, ktorý preváža tie najnebezpečnejšie zásielky. Čo dostane, to tiež doručí, a na nič sa nepýta. Frank však nedávno zmenil nielen prácu, ale aj pôsobisko. Z Francúzska sa na čas presťahoval do Miami, kde teraz pracuje pre zámožnú rodinu Audrey a Jeffersona Billingsovcov, čo je záskok za kamaráta. Jeho jedinou prácou je v podstate každý deň voziť malého Jacka Billingsa do školy a potom späť domov. Existuje len veľmi málo vecí, ktoré Franka ešte dokážu prekvapiť, ale na jednu z nich narazí práve tu - na kamarátske puto, ktoré vznikne medzi ním a šesťročným Jackom. Keď Jacka unesú, Frank musí využiť všetky svoje schopnosti, aby ho zachránil a prekazil únoscom plány. Nebude to vôbec ľahké. Na ich strane totiž stojí Lola - vraždiaci maniak v tele supermodelky

Originálny názov:

Transporter 2 / Le Transporteur II

Žáner: Thriller, Akčný, Krimi
Réžia: Louis Leterrier
Hrajú: Jason Statham (Frank Martin), Alessandro Gassman (Gianni), Amber Vallettaová (Audrey Billingsová), Kate Nautaová (Lola), Matthew Modine (Pan Billings), Jason Flemyng (Dimitri)
Krajina: Francúzsko, USA
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 63 %
Vysielané na: JOJ
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська