Sledovať film Kúzelníci online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 113 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Kúzelníci
  Trailer k filmu Kúzelníci   Sledovať 1480 filmov a 113 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Don Scardino
Hrajú:
Steve Carell (Burt Wonderstone), Steve Buscemi (Anton Marvelton), Olivia Wildeová (Jane), Jim Carrey (Steve Gray), James Gandolfini (Doug Munny), Alan Arkin (Rance Holloway)
Scénár:
John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Chad Kultgen, Tyler Mitchell
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Po rozchode s dlhoročným spolupracovníkom, je populárny, ale už znudený kúzelník Burt Wonderstone (Steve Carell), ktorý predvádza svoje triky iba pre obecenstvo v divadle, nútený čeliť novému pouličnému mágovi (Jim Carrey), ktorý na seba strháva stále väčšiu pozornosť. Wonderstone tak povolá späť svojho kolegu (Steve Buscemi), aby si získal publikum späť. Súboj kúzelníkov môže začať.
Hodnocenie:
59 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 113 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko