Film Nezkrotná Dee Dee

Sledovať film
Nezkrotná Dee Dee
online

Prehrajte si film Nezkrotná Dee Dee online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1162 filmov a 117 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Hrdinkou americké komedie režiséra Mikea Meinerse je Dee Dee Rutherfordová, která nikdy nedokázala pochopit, co po ní její otec Bill vlastně chce. Jsou jako oheň a voda a už když jí bylo patnáct, raději se od něho odstěhovala a léta bydleli každý zvlášť. Jenže teď jde táta do penze a čeká na něho nelehký úkol: konečně udělat ze své ztřeštěné a nedisciplinované dcery pořádnou ženskou. Místo toho však zjišťuje, že Dee Dee je jiná, než si myslel, a brzy pochopí, že jeho taktika ničí víc jeho než ji. Dee Dee se sice snaží o usmíření s otcem, ale neví, jak se stát někým jiným, než tím, kým je. A zjistit, co vlastně Billy chce doopravdy, je překvapením pro oba.

Žáner: Komédia
Réžia: Mike Meiners
Hrajú: Lisa Ann Walterová (Dee Dee Rutherford), Kurtwood Smith (William Rutherford), Mason Gamble (Christopher Rutherford), J.P. Manoux (Yugo), John M. Watson Sr. (Ali), Saralynne Crittendenová (Gina Wentworth)
Scénár: Bob Brown, Mike Meiners
Krajina: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko