Sledovať film La La Land online

Prehrajte si film La La Land online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1338 filmov a 105 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film La La Land
  Trailer k filmu La La Land   Sledovať La La Land online
Žáner:
Drama, Hudba & Umění, Komedie, Romantický, Muzikály
Réžia:
Damien Chazelle
Hrajú:
Ryan Gosling (Sebastian), Emma Stoneová (Mia), Amiée Conn (Famous Actress), Terry Urdangová (Linda), Thomas Jefferson Shelton (Coffee Spiller), Cinda Adams (režisér kastingu)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Pre všetkých, ktorí snívajú.

V Los Angeles, meste plnom nádejí a hviezd, Sebastian náhodou stretne Miu a spolu sa vydajú ďaleko za hranice stereotypu všedných dní - až do rozprávkovej krajiny splnených snov menom La La Land. Talentovaného jazzového pianistu a nádejnú herečku čaká vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré sa ani náhodou nepodobá na ich skutočné životy. On už nebude musieť hrať po zastrčených nočných baroch pre ľudí, ktorí ho nepočúvajú a jej po jednom z mnohých neúspešných konkurzov konečne zavolajú, že majú pre ňu úlohu. Osud to zariadil tak, že spolu sa posunú tam, kam by sa jeden bez druhého nikdy nedostali. Sú bláznivo zamilovaní a ich cesta za šťastím práve začína...
Hodnocenie:
79 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski