Sledovať film Láska na první boj online

Prehrajte si film Láska na první boj online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Láska na první boj
  Trailer k filmu Láska na první boj   Sledovať Láska na první boj online
Žáner:
Komedie, Romantický
Réžia:
Thomas Cailley
Hrajú:
Adele Haenelová (Madeleine Beaulieu), Kévin Azais (Arnaud Labréde), Antoine Laurent (Manu Labréde), Brigitte Roüanová (Héléne Labréde), Lebghil William (Xavier), Thibaut Berducat (Victor)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
V armáde ide o život, no v láske o prežitie.

Zdá se, že Arnaud stráví pokojné léto v kruhu své rodiny, kolegů z práce a nejbližších přátel. Avšak jednoho dne si v sousedství všimne krásné, ale drsné Madeleine, ztělesňující čistou energii a neustálý pohyb, která ho svým nevhodným a někdy násilným jednáním záhadně přitahuje. Avšak Arnaud je mírumilovný a bere věci tak, jak jsou, a naopak Madeleine neustále s něčím bojuje a překonává samu sebe. Jejím snem je podstoupit armádní výcvik a Arnaud se rozhodne ji v tom podporovat a chránit, čím se jeho stereotypní život převrátí vzhůru nohama. Nic však nevyjde podle jejich plánu, protože vzájemně nepatří do svých rozdílných světů. Jediným východiskem je si společně vytvořit nový.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski