Film Alibi na klíč

Sledovať film
Alibi na klíč
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Nemusíte nič zatĺkať, my to ututláme!
Greg založil firmu s názvom Alibi.com, ktorá poskytne akýkoľvek druh alibi. Chcete sa uliať z práce? Nemáte chuť na večeru s príbuznými? Nevera? Všetko vyžehlíme! So svojím spoločníkom Augustínom a novým zamestnancom Mehdim inscenujú nepreniknuteľné ľsti a výmysly, aby kryli svojich klientov. Na každého však raz príde. Greg sa bezhlavo zaľúbi do sympatickej a krásnej blondínky Flo. Tá ale z duše nenávidí klamárov, a tak je Greg nútený skrývať pravú podstatu svojich aktivít. Keď ho Flo predstavuje rodičom, nastane na oboch stranách zdesenie. Jej otec Gérard je totiž jedným z klientov Gregovej firmy.

Žáner: Komédia
Réžia: Philippe Lachaux
Hrajú: Philippe Lachaux (Grégory Van Huffel), Elodie Fontan (Flo Martin), Julien Arruti (Augustin), Tarek Boudali (Mehdi), Didier Bourdon (Gérard / Jean-Claude), Nathalie Bayeová (Mme Martin)
Scénár: Julien Arruti, Pierre Dudan, Philippe Lachaux
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko