Sledovať film
Lego príbeh
online

Film Lego príbeh
  Trailer k filmu Lego príbeh Trailer
Prehrajte si film Lego príbeh online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 393 filmov a 121 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Originálny počítačovo animovaný príbeh v 3D hovorí príbeh Emmeta, bežnej, poslušnej a dokonale priemernej Lego mini postavičky, ktorá je omylom identifikovaná ako tá najvýnimočnejšia osoba, v ktorej rukách leží záchrana sveta. Zrazu sa ocitne v spoločenstve cudzincov na epickej výprave za zastavením diabolského despotu. Na túto cestu je však Emmet beznádejne nepripravený. Režiséri Phil Lord a Christopher Miller napísali aj scenár, podľa príbehu Dana Hagemana, Kevina Hagemana, Phila Lorda a Christophera Millera, vytvorenom na Lego konštrukčných hračkách. Vo filme uvidíme niektoré z najpopulárnejších Lego postavičiek, pričom sa nám predstavia aj niektoré nové. Fanúšikovia, ktorí už po celé generácie obdivujú inovatívne hračky a nesmierne populárne video hry s Lego tematikou tento jedinečný svet uvidia tak, ako nikdy predtým.

Hrajú: Will Arnett (Batman / Bruce Wayne), Elizabeth Banksová (Wyldstyle / Lucy), Craig Berry (Blake / Additional Voices), Alison Brieová (Unikitty), David Burrows (Octan Robot / Additional Voices), Anthony Daniels (C-3PO)
Krajina: Austrália, USA, Dánsko
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 77 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko