Film Lego príbeh

Sledovať film
Lego príbeh
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Originálny počítačovo animovaný príbeh v 3D hovorí príbeh Emmeta, bežnej, poslušnej a dokonale priemernej Lego mini postavičky, ktorá je omylom identifikovaná ako tá najvýnimočnejšia osoba, v ktorej rukách leží záchrana sveta. Zrazu sa ocitne v spoločenstve cudzincov na epickej výprave za zastavením diabolského despotu. Na túto cestu je však Emmet beznádejne nepripravený. Režiséri Phil Lord a Christopher Miller napísali aj scenár, podľa príbehu Dana Hagemana, Kevina Hagemana, Phila Lorda a Christophera Millera, vytvorenom na Lego konštrukčných hračkách. Vo filme uvidíme niektoré z najpopulárnejších Lego postavičiek, pričom sa nám predstavia aj niektoré nové. Fanúšikovia, ktorí už po celé generácie obdivujú inovatívne hračky a nesmierne populárne video hry s Lego tematikou tento jedinečný svet uvidia tak, ako nikdy predtým.

Žáner: Animovaný, Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Komédia, Rodinný
Réžia: Chris Miller, Phil Lord
Hrajú: Will Arnett (Batman / Bruce Wayne), Elizabeth Banksová (Wyldstyle / Lucy), Craig Berry (Blake / Additional Voices), Alison Brieová (Unikitty), David Burrows (Octan Robot / Additional Voices), Anthony Daniels (C-3PO)
Scénár: Chris Miller, Dan Hageman, Kevin Hageman, Phil Lord
Krajina: Austrália, USA, Dánsko
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 77 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko