Film Justice League

Sledovať film
Justice League
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Tím DC komiksových superhrdinov musí spojiť sily a čeliť novej hrozbe. Bruce Wayne, inšpirovaný Supermanovou obetou a motivovaný novou vierou v dobro ľudí, si povolá na pomoc novú spojenkyňu Dianu Princovú, aby spoločne čelili ešte nebezpečnejšiemu nepriateľovi. Batman a Wonder Woman musia čo najskôr zostaviť tím metaľudí, ktorý sa postaví proti novej hrozbe. Takúto ligu superhrdinov svet ešte nevidel - Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash a Cyborg. No možno je už aj tak príliš neskoro, aby ochránili Zem pred obrovským útokom.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Réžia: Zack Snyder
Hrajú: Gal Gadot (Diana Prince / Wonder žena), Robin Wright Pennová (Antiope), Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman), Connie Nielsenová (Queen Hippolyta), Amy Adamsová (Lois Laneová), Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman)
Scénár: Chris Terrio, Joss Whedon, Zack Snyder, Bob Kane, Bill Finger, William M. Marston
Krajina: USA, Austrália
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 62 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko