Sledovať film Madla z cihelny online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Madla z cihelny
  Trailer k filmu Madla z cihelny   Sledovať 1224 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Vladimír Slavínský
Hrajú:
Lída Baarová (Madla, hospodyně u nadlesních), Antonie Nedošinská (Antonie Lísková, mother), Hugo Haas (Jan Dolanský), Vladimír Borský (Count Max), Alexander Třebovský (Chamberlain Holousek), Helena Bušová (Chambermaid Anicka)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1932
Popis:
Jak se chudé venkovské děvče na čas stalo zámeckou paní a co z toho bylo.

Baron Dolanský se hluboce zajímá o botaniku, ví, jak to dopadá, když se kříží stále tytéž rostliny, a správně usuzuje, že s lidmi tomu nebude jinak. Je vdovec a potomky nemá, budoucího dědice erbu tedy musí obstarat jeho synovec Max. Strach z možné degenerace panu baronovi velí, aby rodu obstaral novou krev. Na druhou stranu to zase nesmí být jen tak někdo - musí mít alespoň určité způsoby. Jako nejvážnější adeptka připadá v úvahu chudičká, leč krásná Madla Lísková, měla by ovšem získat předběžnou průpravu. Šlechtic požaduje, aby na jeho zámku rok pobývala. Dívčina matka ochotně souhlasí, dceru přece čeká zajištěná budoucnost. Jak dopadne snažení českého Pygmaliona?
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski