Film
Mafiáni

Film Mafiáni
  Trailer  k filmu Mafiáni
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Mafiáni

Príbeh vzostupu a pádu Henryho Hilla, ktorý už od detstva sníval o tom, že sa stane mafiánom. Robil pre miestnych gangstrov drobné služby až si ho všimol kmotor Paul Cicero a vzal si ho pod svoje ochranné krídla. S pomocou Tommyho a Jimmyho, ktorý sa stáva jeho priateľom a mentorom, spácha úspešnú lúpež, ožení sa a žije navonok pokojným a usadlým životom. Napokon sa však dostane do väzenia a keď ho prepustia, aj napriek Cicerovmu zákazu sa stále viac a viac zapletá do obchodu s drogami.

Originálny názov:

Goodfellas

Réžia: Martin Scorsese
Hrajú: Robert De Niro (James Conway), Ray Liotta (Henry Hill), Joe Pesci (Tommy DeVito), Lorraine Braccová (Karen Hill), Paul Sorvino (Paul Cicero), Frank Sivero (Frankie Carbone)
Krajina: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocenie: 87 %
Vysielané na: ČT2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina