Sledovať film Malvína z Bretónska online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Malvína z Bretónska
  Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
povídkový, Komedie
Réžia:
Martin Hoffmeister
Hrajú:
Magda Vašáryová, Vlado Černý, Milan Lasica, Július Satinský, Kamila Magálová
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
1983
Popis:
Televízna adaptácia humoristickej poviedky anglického spisovateľa Jerome Klapka Jeroma.

Zakliatu vílu Malvínu, ktorú môžu vyslobodiť 3 bozky od jedného muža, objaví mladý letec Artúr a privedie ju k svojmu strýkovi Krištofovi. Ten objaví jej čarovnú moc - meniť charaktery ľudí. Po sérii zmien ľudí v mestečku strýko Krištof príde na to, že nie je dobré zasahovať týmto spôsobom do života ľudí a Malvína musí všetko vrátiť do pôvodného stavu. Stihne to urobiť len u pani Arlingtonovej, pretože Artúr ju tretíkrát pobozká a ona sa zmení na obyčajnú dievčinu.
Hodnocenie:
80 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski