Film
Malý unavený Joe

Film Malý unavený Joe
  Trailer  k filmu Malý unavený Joe
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Malý unavený Joe

Joe Trinity a jeho brat Bambino dlho bojovali na strane zákona, ale jedného dňa pohár ich trpezlivosti pretiekol, a tak sa rozhodli, že život desperátov bude jednoduchší a výnosnejší. A tak sa snažia zapadnúť vo svete zlodejov koní a kriminálnikov. Navzdory zlým úmyslom a ich neuveriteľnej nešikovnosti však pomáhajú každému, koho stretnú a ocitol sa v ťažkostiach. Podarenej bratskej dvojici sa darí s pomocou rôznych chvatov, hmatov, úderov a kopov ničiť všetkých nepriateľov...

Originálny názov:

...continuavano a chiamarlo Trinità

Žáner: Western, Komédia
Réžia: Enzo Barboni
Hrajú: Terence Hill (Malý Joe), Bud Spencer (Drobeček), Yanti Somer (Trinityho děvče), Enzo Tarascio (Šerif), Harry Carey Jr. (Otec), Pupo De Luca (Starší mnich)
Scénár: Enzo Barboni
Krajina: Taliansko
Rok výroby: 1972
Hodnocenie: 72 %
Vysielané na: JOJ Plus
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina